Brändist

Prantsuse bränd Maisons Du Monde pakub hulgaliselt sisustustooteid ja sisustusaksessuaare. Kõik tooted on disainitud koostöös maailmakuulsate disaineritega, eesmärgiga pakkuda kvaliteetset sisustust õiglase hinnaga. Valikus on üle 10 000 toote, mille abil on saab pakkuda võimalikult terviklikult läbimõeldud sisustuslahendust.

maisonsdumonde.com

Brändil on eraldi tooteliin, mis on loodud spetsiaalselt ühiskondlikesse  hoonetesse. Tooteid kasutatakse laialdaselt nii kodudes, üürikorterites, restoranides kui ka hotellides, mis näitab vastupidavust ning usaldusväärsust!

 

Manon on suunatud inimesele, kes soovib terviklikku ja põnevat sisustuslahendust taskukohase hinnaga. Kogu sisustuse saab tellides kätte väga kiiresti ning kõik tooted ühest kohast.

Protsess on tehtud võimalikult lihtsaks ja nauditavaks, sest aitame planeerimisest kuni lõppkoristuseni välja, luues võtmed kätte lahendusi.

Võta ühendust

Meilt leiab mõistliku hinnaga sisustuslahenduse igale stiilile ja soovile vastavalt – Skandinaaviast Jaapanini – 10 000 toodet!

Saada päring